آره منو شست و شوی مغزی دادن ... !

اومدی سینتو دادی جلو، زل زدی به صورتم، می گی تورو شست و شوی مغزی دادن ...
آره قربونت؛ شست و شو
ی مغزی شدیم، هم من و هم همه امثال من و هم فکرمونو ...

م
ی بینی حتی حاضرم جونمم برا عقایدم بدم ، نمی دونستی بدون. حتی تا این حد !

 

آره شست و شوی مغزی شدم. چادر به زور سرم کردن! به زور می برنم بسیج! اصلن من به خاطر ساندیس میرم تظاهرات ...!
شست و شو
ی مغزی شدم آی تویی که نشستی تو خونت و هی شبکه های ماهواره ای رو بالا و پایین می بری، می دونی اصلن چیه اونا راست میگن، اونا که 30 سال قبل از وقتی که بساط ییلاق قشلاقشون بهم خورد شدن دلسوز مملکت ما ... !
منو شست و شوی مغزی دادن و این تویی که هر شایعه ای پخش میشه سریع باور می کنی ...تلوزیون مملکت خودت و میزاری تو حاشیه می گی سانسور داره ....! ناراحتی چرا از فلان خواننده نمی گن یا فلان اخبار که هیج سندیتی نداره برات نمیگن !

 

.
منو شست و شوی مغزی دادن و این تویی که تا دو تا شبکه غیر علمی تلویزیونی میگن دنیا چن ماه دیگه نابود میشه فوری قبول می کنی و خودت رو برای آخر دنیا آماده می کنی.... خیالاتی شدی عالم !
.
منو شست و شوی مغزی دادن و این تویی که هر لباسی که فلان خواننده امروز تنشه ، هر لباس کوتاه و پاره ای هم که باشه، فردا عینشو خریدی و تو خیابون با اون لباس راه میری و افتخار می کنی...بعد گیر میدی به چادر منو هی میگی اینا مال عرباست . فقط موندم چطور غیرت آریاییت اجازه میده کروات غربی ها رو بزنی ... !
.
من و شست و شوی مغزی دادن و تویی که عین ضبط صوت هرچی که فلان شبکه ی ماهواره ای گفته رو با اطمینان پخش می کنی و میگی رد خور نداره ، هر چی این شبکه بگه حتما درسته ! آره تا حرف حساب می شنوی می گی عقب مونده ی متحجر شعار میگم ! شست و شوی مغزی دادنم روشن فکر ... !

.

آره اسمشو بزار روشن فکری می ترسم پوستت از نور زیاد فکرات خراب شه !
.

بهم می گه این همه فقیر داریم، واسه چی این همه پول میدین به ضریح...بیچاره نمی دونه که این پول ها همه ی دار و ندار همون فقراست که می گفت!

 

.

 

آره من شست و شوی مغزی شدم نمی بینی تا می گم حسین اشکم می ریزه ببینم مستر روشنفکر تو تفکر شما مادیات اصله دیگ نه اما تو تفکر من معرفت اصله عشق اصله اصلن می دونی چیه من یه شب تو حرم امام رضا بودنو به 100 سال زندگی بدون امام رضا نمی دم ..
م
ی بینی من فقط شست و شوی مغزی نشدم مجنونم شدم یه شب نشستم صحن گوهرشاد 20 سال لذت بردم و فهمیدم امام رضا داشته باشی چیز دیگ نمی خوای از خدا

 

خواستم بگم آره منو شست و شوی مغزی دادن ...

 

درد نوشته (با تلخیص)/ غفاری

/ 2 نظر / 9 بازدید
محمد جواد

آره منو هم شست و شوی مغزی دادن اما افتخار میکنم که اینگونه مغزم تمیز شده است ممنون از قلم زیباتون

نویسنده

سلام میخواستم ببینم میتونم وبلاگتون رو لینک کنم؟اگر خواستید تشریف بیارید وبفرمایید باچه اسمی لینک کنم یا حق