ترفند مذاکره برای کشاندن ایران از بالا به خط موازی

ترفند مذاکره برای کشاندن ایران از بالا به خط موازی

 

مقدمه:

انتخابات اخیری که در کشورمان به وقوع پیوست, به نفع گروه و دسته ی مخالف دولت سابق به اتمام رسید تکنوکرات هایی که شعارشان تغییر در سیاست های داخلی و خارجی حاکم بود. متن سخنرانی و آن لبخند تغییر آقای رئیس جمهور در سازمان ملل چراغ سبزی بود در مقابل چراغ قرمزی که دولت سابق با روی بی اعتمادی به کشورهای آن سوی معادله ی جهانی نشان داده بود.

 قدم زنی در آستانه ی آن سوی بوم به قول بعضی ها رسیده بود به تلفن آقای کاخ سفید نشین و در آستانه ی پرتاب قرار گرفتن از این سوی بوم! مذاکرات هسته ای بعد از آن که از یک طرف کادویی با روبان قرمز برای غربی ها بود و از یک طرف جعبه ی فیلتر شده برای ملت که باید محرمانه می ماند، که حتی مجلسی ها هم غریبه شدند! و این دومین اتفاق مهم چند ماه اخیر شد.

 و اما این وسط، حوادث مو به مو توسط ملت ایران که وام دار شعور سیاسی سی و پنج ساله ی انقلاب خود بودند، مورد تحلیل قشرهای مختلف از فرهیختگان حاضر در محافل و دانشگاه ها تا عوام نشسته در کافه ها و تاکسی داران قرار می گرفت. آیا می شود مذاکره با آمریکا را رویایی دانست که یک شبه بعضی از مشتاقان را با هواپیمای سریع السیر به پیوند خونی با برنزه های آمریکایی دانست؟ این بحث را باید در مقدمه و نتیجه ای مورد تحلیل واقع گرایانه از موارد مورد مناقشه و با پرده گشایی از دو قطب ایجاد شده جهانی بررسی کرد!

ایدئولوژی مقاومت در جمهوری اسلامی ایران:

ایدئولوژی جمهوری اسلامی بر مبنای اسلام راستین شیعی و وام دار 1400 پیامبر و کتب الهی آن هاست. مهم ترین میراث این ایدئولوژی، فرهنگ عاشوراست که در اصل و ریشه مقابله با قطب مقابلی است که همواره بر مبنای طاغوت به سبک و سیاق لعاب دار استعمار نو خارج از مرزهای خود است. انگیزه ای که ایرانیان را به مقابله با طاغوت شاهنشاهی، جنگ با عراق و 35 سال مقابله با یزیدیانی فرامی خواند که قطب ظلم و استعمار نا حق این سرمایه داران و زورگویان به جهانیان بوده اند.

اعتراف غربی ها به پیروزی خون بر شمشیر:

طبق مقاله ای تحت عنوان «قدرت،روحیه واصول جهاد و شهادت» جیمز بیل، تبعه ی آمریکایی از کارشناسان مرکز مطالعات که در سال 1367 به کنفرانس بین المللی تجاوز و دفاع ارائه شده است: «امام حسین می دانست که صرف قدرت اسلحه، نمی تواند اندیشه و عمل اسلامی را نجات دهد. به اعتقاد او، ضرورت داشت قلب ها و احساس ها به حرکت در آید. او به نتیجه رسید که این کار تنها از طریق ایثار و تحمل رنج(شهادت) میسر است. در کربلا دشمنان امام حسین تنها توانستند بر بدن های شهیدان فائق آیند. لیکن ایدئولوژی شهدا, این دشمنان و حکومت آن ها رامحکوم کرد. شهدا با نثار خون خود، این توطئه را برای همیشه ناکام کردند. این تعبیر مهم بر این اساس است که امام حسین و پیروان او، با شهادت، به یک پیروزی عمده و جاودانی دست یافتند که از جهاد فراتر می رفت. آن ها با فدا کردن خود بی عدالتی ها، بدی ها و تجاوزات دشمنی را که از لحاظ نظامی برتر بود, آشکار کردند. آن ها با این پذیرش یک شکست دردناک مادی، نهایتاً از طریق عمل افشاگرانه ی خود (از طریق استیضاع) پیروز می شدند. این کاربرد ویژه ی شهادت بدون شک الهام بخش افکار و اعمال بسیاری از مردم در جمهوری اسلامی ایران است.»

آن سوی جهـــان:

و حالا آن سوی جهان و در صدر آن آمریکا است که باید دید آیا مذاکره ی با او در وادی مبانی نظری و عملی قابل اجرا خواهد بود یا نه؟ کتاب ها و سایت های متعددی از نفوذ لابی های صهیونیستی که شامل شناسنامه دارترین یهودی های آمریکایند در نظام حکومتی آمریکا نوشته اند. نویسندگانی که اغلب مورد پیگرد قانونی از سازمان های بین المللی اند هستند، نوشته اند که این لابی ها جرء جدایی ناپذیر ایده ساز و تاریخ نگاران آینده ی بشریتند. این قشر که کمتر از 3% کل جهان را به خود اختصاص داده اند, مالک 50 درصد ثروت و صاحبان بلامنازع غول های رسانه ای و تجاری جهان اند. این لابی های صهیونستی که با تفکری الحادی و تحریف شده از دین یهود، با اهدافی شیطان پرستانه به دنبال تصاحب تمام دنیا و نابودی گیوم های نجس هستند. به جز تسلط اقتصادی و فرهنگی خود بر دنیا چندین هزار سال است که با آن ریش و موهای بلندِ آرزوهایشان، و به وسیله ی گیومِ بزرگ آمریکا، به دنبال دخالت و تسلط بر حکومت ها برای تحقق حکومت جهانی خودهستند. از تلاویو دستور می رسد و در داخل مرز هر کشوری گیوم هایی از جنس و زبان همان ملت، دستور را دریافت می کنند و نیل تا فرات یا نه فراتر از آن را برای این زیاده خواهان نژاد پرست محقق می سازند.  و این گونه تلاویو اراده دارد که حالا در آن کشور جنگ شود یا تغییراتی در رأس حکومتشان ایجاد شود یا حتی آن فلان دانشمند ارزشی کشوری ترور شود و یا هزاران هزاران موارد دیگر که حتی ابایی از لو رفتنشان در بین مردم جهان ندارند!

نتیجـــه:

حال با دیدی فراتر تحلیلی درست را می توان از شرایط حال روز دنیا داشت. اختلافی که در دنیا روی داده است بر همین دو قطب می باشد، کربلایی جهانی که از یک سو، باید بین ننگ یا دفاع از اسلام یکی را انتخاب کند اویی که نماینده ی ادیان الهی است و از دیگر سو سیاستی الحادی زورمندانه که برخاسته از نژاد پرستی صهیونیستی که یزیدی با  سلاح, نیرو و ثروت زیادی به جنگ برای تصاحب دنیا برخواسته است. این طرف نوادگانی با شعار و پرچم حسین، که از مرگ نمی هراسند و به دنبال ایثاری از جنس مقاومت برای دفاع از حقوق چند میلیارد انسان در بند ظلم اند. سیاست خارجی امام حسین در مقابل مظلومان جهان همان چیزی باید باشد که در ایران با آن روبرو خواهید شد و سیاست خارجی تلاویو و دولت آمریکایی اسیر در دستان لابی های صهیونیستی همانی که در کشتار و فریب و استعمار خلاصه خواهد شد. حالا این دو ایدئولوژی در جهان اطراف یکی با مادی گرایی و دیگری با نشر آرمان حاکمیت الهی یک روز در لباس جنگنده های عراقی، روزی در لباس سلفی ها و دیگر روز طالبان و القاعده و ... و یک روز در روز عاشورای سال 88 نمود خواهد داشت. امروز تنها 60 میلیون ایرانی نیستند که شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند، بلکه تمام خاورمیانه از ندای لبیک یا حسین به مرگ بر آمریکا می رسند. آری یزید زمانه برای مردم دنیا شناخته شده است. حتی دور از نظر نیست که این چند سال با الگوگیری از کابوس بزرگ سرمایه داری این شعار به مرزهای خود این کشورها رسیده و هر سال مردم این کشورهای در بند با صدای بلند تری شعار مرگ بر سرمایه داری را سر می دهند.

کودکانی فلسطینی نسل کشی می شوند تا کفن پوش آینده ای نشوند که با سنگ تار عنکبوت ایدئولوژی غربی را تهدید کنند. سگ های وهابی و سلفی با پول های این ایدئولوژی  به طمع ویرانی حرم خواهر و دختر حسین در شهرهای سوریه رها می شوند تا یک حکومت میانه گرای شیعی هم از میان برداشته شود. نحوه ی برخورد متفاوت در لیبی، مصر و تونس در مقایسه با بحرین این واقعیت را ثابت می کند که هر صدایی که به همان فرهنگ عاشورا نزدیک تر باشد خطرناک تر است پس در دم باید خفه شود. تکیه گاه تمامی این کشورها و امیدشان به ایرانی است که حالا در اوج قدرت با مشک عباس سیراب شده است. حتی اگر دور تا دورش را سربازان آمریکایی محاصره کنند.

و اما چند سوال:

حالا این لابی ها به دنبال چه چیزی هستند؟ اسرائیل مرکز و مأوای مسیحیت صهیونیستم، شیطان پرستی، کاباله ها و سایر عرفان ها و دسته جات سایر که به دنبال تعریفی غیر الهی و تحریف شده از دین هستند حالا باید دید پس در اصل حکومت آمریکایی اسیر باید در راستای هدفی که از نیل تا فرات است بکوشد. این دین در مقابل آن دین دست ساخته و تفکر غالب در مبانی، اصول و ریشه در تضادی بارز و در وادی عمل دچار دو عملکرد متفاوت خواهد بود. آنروز که لابی ها خطر ندایی کوچک اما بس حق و دلنشین را به امروزی که صادر کننده و افشا کننده خواهد بود پیش بینی می کردند، از کابوس اسلام به اسلام هراسی افتادند. موضوع فلسطین و سوریه که بر مبانی استراتژیک عدم ظلم است را شاید بنوان در سازمان ملل حل کرد. اما آیا به جز مبانی استراتژیکی نباید نگران افتادن از آن ور بوم بود ! نکات قابل توجه این وسط این همان آمریکایی نیست که در فتنه ی  88 بودجه بر علیه امنیت ملی ما تصویب کرد؟ آیا این همان آمریکایی نیست که 30 ساله انواع ترفندها را برای نابودی نظام و اصل و ریشه ی شعار ما داشته است. سیاست جمهوری خواهی که قائل به با پنبه سر بریدن است را می توان باور کرد؟ حالا بماند این وسط بعضی ها دایه ی داغ تر از آش می شوند که ما می توانیم حتی تأثیر بر کنگره ی آمریکا بگذاریم!خدا را چه دیدید شاید توانستیم با اوباما یکی شویم و بزنیم یک یک کنگره ای ها را از بنا نابود کنیم و آخرش حتی اسرائیل را اسلامی اسرائیل کردیم!

هانیه غفاری/ محرم 1392

/ 2 نظر / 13 بازدید
اموزش هک و برنامه نویسی

با سلام خدمت شما وبلاگ نويس محترم... ايا شما هم دوست دارين هکر شويد ؟؟ ايا شما هم دوست دارين در دنياي مجازي حکومت داشته باشيد؟؟ ايا شما هم دوست داريد طراحي ياد بگيريد؟؟ ايا شما هم دوست داريد برنامه نويسي ياد بگيريد؟؟ نگران نباشيدما پکيج کامل اموزش هک رو به شما خواهيم داد با 70 درصد تخفيف فرصت را از دست ندهيد. توضيحات بيشتر در سايت WwW.BlogCloob.ir

shahedi

سلام عسلم :* میخوای از وبلاگ یا سایتت کسب درآمد داشته باشی؟ این سایتی که میخوام بهت معرفی کنم حرف نداره شمارش آی پی هاش خیلی خوبه هر آی پی هم 12 تومن میده بهت حتما امتحانش کن اگه از بقیه سایتهای مشابه استفاده کرده باشی خودت خیلی زود فرقشون رو متوجه میشی این سایت فوق العادس :)